Seracılıkta BİR İLK

Seracılığın gittikçe artan önemi bu sektörün gelişim ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Seracılık alanında son yıllarda yapılan çalışmalar, sebzelerden yılın her mevsiminde sınırlı ekim alanlarında daha çok ürün almayı olanaklı kılmıştır.

Seracılık alanında en son gelişmelerden birisi, MRAMOR GUTTER ve ASKI SİSTEMLERİ'dir. MRAMOR GUTTER ve ASKI SİSTEMLERİ, %100 kapalı devre olup, drenajın toplanmasını ve tekrardan ekim zeminine ulaşmasını sağlayabilmektedir.

MRAMOR GUTTER ve ASKI SİSTEMİ ile sebze yetiştiriciliği kültürlerin kontrolünü kolaylaştırıyor. Ortamın tüm bitkileri için aynı olması genel kontrol imkanını sağlıyor. Köklerin drenaj suyundan uzak olmaları sayesinde hastalıkların erken dönemde tepit edilmesi ve yayılmasını engelliyor.

Seracılıkta MRAMOR GUTTER ve ASKI SİSTEMLERİ, kullanımı hijyenik ve ergonomik çalışma ortamı oluşturuyor. MRAMOR GUTTER ve ASKI SİSTEMİ, temiz bir sera, sağlam sebze kültürleri elde etmek için mükemmel çözümler sunmaktadır. Sera çalışanları için çalışma alanının gerekli yüksekliğini sağlayarak verimli ve kolay çalışmayı sağlamaktadır.